•  
  •  
  •  
  •  
  • 
Zaterdag 16 September
 
Muziek in de muziekkoepel:
  • 11.00 uur: Itchy Fingers 
  • 12.20 uur: De Tempeliers 
  • 13.40 uur: Pekel 
  • 15.00 uur: Presidentsverkiezingen door de kinderen met omroeper Jelke Nijboer en de kinder-slagwerkgroep van Kunst & Co 
  • 16.00 uur: Hoppah 
  • 17.00 uur: Sessie 
  • 18.00 uur: De Tempeliers 
  • 19.20 uur: Itchy Fingers 
  • 20.40 uur: Pekel 
  • 22.00 uur: Hoppah 
Aankondigingen: Auke Eringa en Floortje Schoevaart 


In Eeterij Oud Duinenzathe (Boerestreek 9) 
  • 12.00 uur: Verhalenvertelster Gerda Noordam 
  • 13.00 uur: Cohda Kwartet met blokfluitmuziek uit de tijd rond 1500 
  • 14.00 uur: Voorstelling 'Het feest van de eerste grietman' met histotolk Frank Spijkers en duo Marianta 
  • 15.00 uur: De Soete Inval met middeleeuwse muziek op historische muziekinstrumenten, waaronder doedelzak, pommer en draailier. 
  • 16.00 uur: Lezing met lichtbeelden ' Het vrije Stellingwarf, komen en gaan' door Geert Lantinga 
  • 17.00 uur: Hotnàher 
  • 18.00 uur: Pauze 
  • 19.00 uur: Cohda Kwartet met blokfluitmuziek uit de tijd rond 1500 
  • 20.00 uur: Verhalenvertelster Gerda Noordam 
  • 21.00 uur: De Soete Inval met middeleeuwse muziek op historische muziekinstrumenten, waaronder doedelzak, pommer en draailier. 
  • 22.00 uur: Hotnàher
Aankondigingen: Addie Birkhoff en Hans Koerts-Meijer 


Buiten op het festivalterrein

Zowel zaterdag als zondag is daar ook van alles te beleven
  • Muziek o.a. door De Soete Inval. 
  • Straattheater door o.a. het Vrijstatig Volkje met de Beu, Siegfried de Vurige en Jobbe de Zwerver . 
  • Kampementen met demonstraties van allerlei oude vaardigheden, waarbij het publiek wordt uitgenodigd deze ook zelf te ervaren. Het betreft o.a. boogschieten, zwaardvechten en verschillende oude ambachten, zoals spinnen, weven en leer bewerken.
  • Marktkramen met producten van oude ambachten en een proeverij van Vrijstaats Bier. 
  • Oud-Hollandse spelletjes 
  • Een sessiehoek 
  • Een crea-hoek

Zondag 17 September 

Muziek in de muziekkoepel
  • 11.00 uur: Itchy Fingers 
  • 12.00 uur: De Tempeliers 
  • 13.00 uur: Duo Lucas Florent en Wouter Kuyper 
  • 14.00 uur: Onstuimig Schuim 
  • 15.00 uur: Pekel 
  • 16.00 uur: Hoppah
Aankondigingen: Auke Eringa en Addie Birkhoff 


In Eeterij Oud Duinenzathe (Boerestreek 9)
  • 12.00 uur: Verhalenvertelster Gerda Noordam 
  • 13.00 uur: De Soete Inval met middeleeuwse muziek op historische muziekinstrumenten, waaronder doedelzak, pommer en draailier. 
  • 14.00 uur: Voorstelling 'Het feest van de eerste grietman' met histotolk Frank Spijkers en duo Marianta 
  • 15.00 uur: Diddley Tunes met oude Nederlandse folkmuziek 
  • 16.00 uur: Cohda Kwartet met blokfluitmuziek uit de tijd rond 15:00
Aankondigingen: Hans Koerts-Meijer
 
 
Buiten op het festivalterrein

Zowel zaterdag als zondag is daar ook van alles te beleven, zoals:
  • Muziek o.a. door De Soete Inval en Onstuimig Schuim. 
  • Straattheater door o.a. het Vrijstatig Volkje met de Beu, Siegfried de Vurige en Jobbe de Zwerver. 
  • Kampementen met demonstraties van allerlei oude vaardigheden, waarbij het publiek wordt uitgenodigd deze ook zelf te ervaren. Het betreft o.a. boogschieten, zwaardvechten en verschillende oude ambachten, zoals spinnen, weven en leer bewerken. 
  • Marktkramen met producten van oude ambachten en een proeverij van Vrijstaats Bier. 
  • Oud-Hollandse spelletjes 
  • Een sessiehoek 
  • Een crea-hoek